Jak se staví sen

 

Již od roku 2009 spolupracujeme s televizí Prima na pořadu Jak se staví sen.

Nábytek

Vyberte si z široké nabídky nábytku do nejrůznějších místností.

undefined

Ať už chcete TV sestavu do obýváku, vestavěnou skříň do ložnice nebo vybavení dětského pokoje, u nás si vyberete. Námi vyrobený či dodaný nábytek kombinuje styl, funkčnost a dokonalé provedení. Jsme schopni vyhovět náročným požadavkům, stejně jako držet se klasiky. Zajistíme vybavení, jaké si přejete – naším cílem je převedení vašeho návrhu do reality v co nejpřesnější podobě. Díky našim vysokým standardům opravdu dostanete, co si přejete.

Jídelní stoly

Tento kus nábytku je jedním z nejdůležitějších, využívá ho každý člen domácnosti.

undefined

Ať už hledáte skladný kousek pro malý byt, nebo prostorný stůl pro velkou rodinu a návštěvy, najdeme to správné řešení. Zajistíme, aby stůl splňoval vaše požadavky a byl maximálně funkční, ale zároveň nijak nenarušoval styl a atmosféru místnosti, do které ho chcete umístit. Kvalitní provedení je u nás naprostou samozřejmostí. Věřte, že jsme pro vás tou pravou volbou.

undefined undefined

Konferenční stolky

Konferenční stůl dodá obývacímu pokoji styl a atmosféru.

undefined

Z rozsáhlé nabídky klasických, moderních i nadčasových kousků je třeba si vybrat ten správný. Musí splňovat svou praktickou funkci, tedy být dostatečně velký a odolný, či bezpečný, kvůli malým dětem nebo zvířatům. Měl by barvami a materiálem zapadat do celkového konceptu místnosti. Při výběru je dobré poradit se s odborníkem, který se nejlépe vyzná v celé naší nabídce, proto neváhejte a ozvěte se nám.

undefined undefined

TV sestavy

undefined

Nabízíme pečlivě vybrané sestavy pro váš obývací pokoj. Ať už chcete cokoli. Vkusné, decentní, moderní, minimalistické, či rozsáhlé provedení. Najdeme pro vás nejlepší řešení a díky naší rdlouholeté praxi nezapomeneme na žádný detail.

undefined undefined

Postele

undefined

Ložnice by měla být místnost, která vám poskytuje nejvíc soukromí a odpočinku. Proto ani výběr postele byste neměli zanedbat a dát si na něm záležet. Postel by měla vyhovovat vašemu vkusu i praktickým potřebám. U nás si vyberete tu pravou!

undefined undefined

Vestavěné skříně

undefined

Vestavěné skříně jsou nejchytřejším řešením úložných prostor, které se zároveň mohou stát velmi pěknou součástí pokoje, budou doplňovat ráz místnosti, ne ho narušovat. Nemusíte se bát přehnaných nákladů ani instalace, která proběhne plně v naší režii. Zároveň zaručujeme, že použité materiály budou nejlepší kvality. Využijte naplno potenciál vestavěných skříní od naší firmy, ušetříte tak spoustu místa, starostí i času.

undefined undefined undefined

Pracovna

undefined

S naším nábytkem můžete vybavit svou pracovnu tak, aby vám nic nescházelo, ani nepřebývalo. Prostorné stoly, pohodlné židle, přehledné skříňky. Jsme připraveni přesně realizovat vaši vizi. Vše pro Vaše pohodlí a perfektní soustředění, které při práci potřebujete. A zároveň budete mít vždy vše po ruce!

undefined undefined


 
sledujte nás na Facebooku tvorba www stránek emocio