Jak se staví sen

 

Již od roku 2009 spolupracujeme s televizí Prima na pořadu Jak se staví sen.

Kuchyně

Kuchyně je někdy označovaná jako srdce domova.

Není divu, když se zde připravuje jídlo pro celou rodinu. Zajistíme, abyste se ve své kuchyni vždy cítili skvěle, ať už milujete několikahodinové vaření, nebo si budete jen ohřívat čaj.

undefined

Praktická a pěkná kuchyň není vše – měla by být také bezpečná a plně funkční, tedy všechen prostor v ní využit na 100 %. Spotřebiče, poličky, zásuvky, vše bude mít své místo. Pokud chcete, aby vaše kuchyně nejen vypadala podle vašich představ, ale také splňovala výše zmíněná kritéria, jsme pro vás nejlepší volbou.

undefined undefined undefined

Moderní kuchyně

Kov, sklo, čisté linie, geometrické prvky, to charakterizuje moderní kuchyně.

undefined

Cílem takových kuchyní je praktičnost, ale také krása. Máte chuť v kuchyni realizovat všechny trendy a „vychytávky“, které znáte z časopisů nebo televize? Dotáhneme vaše nápady k dokonalosti a vytvoříme z nich funkční, vzájemně se doplňující celek.

undefined undefined undefined

Klasické kuchyně

Výhoda klasických kuchyní je ta, že jejich krása a elegance vytváří velmi specifickou, vřelou atmosféru. S využitím tradičních materiálů nemůžete udělat chybu, působí sofistikovaně a uklidňujícím dojmem. V klasické kuchyni se vám bude vařit jedna radost.

Máme vlastní truhlárnu i lakovnu. Výběr ze 150 barev v lesku, pololesku, matu i polomatu.

lak 2


 
sledujte nás na Facebooku tvorba www stránek emocio