Jak se staví sen

 

Již od roku 2009 spolupracujeme s televizí Prima na pořadu Jak se staví sen.

Koupelny

Najdeme pro Vaši koupelnu kvalitní a cenově dostupné řešení, ať už máte rádi moderní vzhled či tradičnější prvky.

undefined

Návrh se snažíme sestavit tak, abychom co nejlépe využili prostor v místnosti, jednoduše aby plně vyhovoval Vašim potřebám. Rozložení a celkové řešení Vaší koupelny zůstane po mnoho let stejné, proto se svěřte do rukou profesionálů, abyste byli opravdu spokojeni s výsledkem. Samozřejmě dbáme na perfektní realizaci našich projektů, proto co uvidíte na návrhu, to opravdu budete mít doma - do posledního detailu.

undefined undefined undefined koupelny (1) koupelny (2) koupelny (3) koupelny (0)

Vana nebo sprchový kout?

... to není jediná otázka, která Vás čeká.

undefined

Také si budete vybírat z mnoha designových řešení, aby provedení vyhovovalo Vašim potřebám i vkusu. Všichni naši dodavatelé nabízí vysoce kvalitní zpracování a materiály, takže zaručujeme, že budete s výsledkem spokojeni.

Obklady a dlažby

Krásné a praktické - na dlouho!

undefined

Obklady a dlažby významným způsobem určují vzhled koupelny, zároveň je důležité, aby se snadno udržovaly a sloužily Vám co nejdéle. Proto jsme si na výběru našich dodavatelů dali opravdu záležet. Stačí si už jen vybrat to nejlepší řešení pro Vás.

Vodovodní baterie

Vsaďte na kvalitu

undefined

I zdánlivá maličkost výrazně dotváří celkový dojem z koupelny. Proč volit cestu průměru, když můžete svou koupelnu dovést k dokonalosti?

Sanitární keramika, nábytek

Krása nemusí být drahá

undefined

Vyberte si do své koupelny to, co se tam opravdu hodí. A nemusíte přitom utrácet horentní sumy. Nalezneme pro Vás nejlepší alternativu, ať už máte rádi jednoduchost, nebo inovativní materiály a řešení.

Radiátory

Zahřejí tělo a potěší oči

undefined

Doby, kdy byly radiátory nepřítelem estetiky, jsou dávno pryč. Dnes si můžete pořídit radiátor, který připomíná spíše umělecké dílo. Zároveň jsou tu varianty pro ty, kteří dávají přednost nenápadné eleganci.

Doplňky

Aby Vás bavila každá součást místnosti

Pokud se umíte těšit z maličkostí, měli byste si dát záležet také na výběru doplňků. Proč mít v neobyčejné koupelně obyčejné věci?


 
sledujte nás na Facebooku tvorba www stránek emocio