Kompletní rekonstrukce

Vezmeme to od podlahy!

Kompletní rekonstrukceBez problémů Vám zařídíme kompletní rekonstrukci bytu či domu. Vyhnete se tak tomu, aby místnosti působily dojmem "každý pes jiná ves". Naopak, díky nám budou působit jako doplňující se celek. Navíc celý interiér Vašeho domova bude mít na starosti jeden tým, pečlivě dbající na kvalitu provedení. Pro své bydlení už nemusíte hledat nikoho jiného.

Stavební úpravy

Ať už se chystáte stavět dům nebo rekonstruovat byt, jsme vždy po ruce a zajistíme pro vás velmi kvalitní zednické a instalatérské práce včetně elektroinstalace. Je jen na vás, co budete chtít využít. Ať už máte jakoukoli představu, s námi jí docílíte, protože na perfektním výsledku dle vašich představ nám záleží. Protože pracujeme jen s kvalitními materiály a prověřenými dodavateli, můžeme vám zaručit spolehlivost a dlouhodobou funkčnost naší práce. Stejnou měrou dbáme na vysokou úroveň servisu. Naším přáním je, abyste byli spokojení nejen s výsledkem naší práce, ale také s jejím průběhem, proto vždy děláme vše pro dodržení termínů. Tak je pro vás celý proces renovace či stavby mnohem pohodlnější.

Elektroinstalace

Neváhejte se na nás obrátit v případě zájmu o jakoukoli elektroinstalační práci. Na naší práci je poctivost a smysl pro detail opravdu vidět.

Instalatérské práce

Poskytujeme instalatérské práce všeho druhu - voda, topení, plyn, apod. Hlavní je, že nejen odvedeme skvělou práci, ale opravdu splníme to, co slíbíme.

Zednické práce

Nabízíme nejen klasické práce jako omítky a opravy zdiva, štukování, betonování, atd., ale především zodpovědný a poctivý přístup, který si za své peníze zasloužíte. Chceme šetřit nejen vaši peněženku, ale také čas a nervy.


 
sledujte nás na Facebooku tvorba www stránek emocio